Přeprava osob Praha Mnichov


Přeprava osob Praha Mnichov

Odvezeme Vás našimi novými vozy Mercedes kamkoli v Mnichově, třeba na letiště, nebo na nákupy.. Pokud chcete jet na výlet do Mnichova, tak tam na Vás počkáme a již nehradíte zpáteční cestu, zaplatíte jen za čekání.

Praha Mnichov 380km a doba jízdy 4 hodiny
Praha - Mnichov 1-3 osoby 8490 KčObjednat
Praha - Mnichov 4-7 osob 9990 KčObjednat
Mnichov - Praha 1-3 osoby 8490 KčZavolejte nám
Mnichov - Praha 4-7 osob 9990 KčZavolejte nám

Naše vozy

Mercedes Benz E class Mercedes Viano


Praha Mnichov

Z Prahy do Mnichova je vzdálenost kolem 380 km a cesta trvá kolem 4 hodin bez dopravních komplikací. Řidič Vás vyzvedne z jakékoli adresy v Praze a odveze na Vaši adresu v Mnichově.

Letiště Mnichov (München)

Letiště Mnichov oficiálně Letiště Franze Josefa Strauße Mnichov (německy Flughafen Franz Josef Strauß München) je mezinárodní letiště v Německu. Leží přibližně 28 km severně od Mnichova. Je po letišti ve Frankfurtu druhým největším v Německu. Je významným dopravním uzlem pro Lufthansu. Je také důležitou mezinárodní leteckou křižovatkou.

Terminál 1 je používán leteckými společnostmi, které nejsou členy Star Alliance. Obsahuje 6 hal označených A-F. Byl otevřen 17. května 1992 a ročně jej může využít kolem 20 mil. cestujících. Terminál 1 používají např. British Airways, České aerolinie, Air France nebo easyJet.

Terminál 2 je naopak používán členy Star Alliance. Je novější, byl otevřen 29. června 2003 a ročně jej využívá 20-25 mil. cestujících. Terminál 2 používají např. Lufthansa.

Od našich zákazníků

"Jana K., Praha"

Chci pochválit tuto společnost. Letěli jsme na dovolenou z Mnichova a odvoz na letiště v Mnichově a následné i vyzvednutí na letišti bylo úplně perfektní. Řidič věděl na jaký terminál přilétáme a už nás čekal v hale. Díky

"Jaroslav Ž., Chrudim"

Cesta na letiště v Mnichově byla bez jediného problému.

"Kamila J., Praha"

Řidič nás vyzvedl na letišti v Mnichově a v pořádku dopravil domů:) Děkujeme


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com