Praha Hradec Králové


Přeprava osob Praha Hradec Králové

Z Prahy do Hradce Králové je vzdálenost kolem 120 km a cesta trvá kolem 1,5 hodiny.

Praha - Hradec Králové 1-3 osoby 3490 Kč Objednat
Praha - Hradec Králové 4-7 osob 3990 Kč Objednat
Hradec Králové - Praha 1-3 osoby 3490 KčZavolejte nám
Hradec Králové - Praha 4-7 osob 3990 KčZavolejte nám


Zvětšit mapu

Od našich zákazníků

"Libuše M., Praha (Praha Hradec Králové)"

Na letišti v Praze na na nás čekal řidič i když letadlo mělo hodinové zpoždění a cesta do Hradce Králové proběhla bez problémů.

"Pavel F., Praha (Praha Hradec Králové)"

Řidič (Tomáš) byl velice ochotný a se vším nám pomohl. Děkuji

"Petra H., Hradec Králové (Hradec Králové Praha)"

Objednávka byla snadná a řidič byl přesný, přijel na adresu do Hradce Králové a i přes dopravní komplikace jsme na letiště v Praze dorazily včas. Děkuji.

"Biela D., Hradec Králové (Praha Hradec Králové Praha)"

Děkujem za pezproblémovou dopravu našich obchodních partnerů a perfektní servis.

"Ladislav K ., Hradec Králové (Praha Hradec Králové)"

Děkuji za odvoz z Pražského letiště do Hradce Králové. Řidič byl příjemný a milý..

"Robert O., Praha (Praha Hradec Králové)"

Mnohokrát děkuji za odvoz mé babičky do Hradce Králové. Řidič byl velice ochotný.


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com