Praha Berlín


Přeprava osob Praha Berlín

Z Prahy do Berlína je vzdálenost kolem 360 km a cesta trvá kolem 4-5 hodin.

Praha - Berlín 1-3 osoby 8690 Kč Objednat
Praha - Berlín 4-7 osob 9690 Kč Objednat
Berlín - Praha 1-3 osoby 8690 KčZavolejte nám
Berlín - Praha 4-7 osob 9690 KčZavolejte nám
telefon 775684966

Naše vozy

Mercedes Benz E class Mercedes Viano


Zvětšit mapu

Letiště Berlin Schönefeld

Budoucí název od roku 2011 letiště Berlin Brandenburg International. Od roku 2011 po uzavření letiště Berlin Tegel to bude jedno z největších letišť v Německu. Momentálně přepraví kolem 5 miliónů cestujících za rok a v roce 2011 to bude kolem 25 miliónů v roce. Letiště se nachází 18 km od města Berlín a najdete zde 4 terminály (A,B,C,D).

Letiště Berlin Tegel

Letiště Berlín Tegel bude uzavřeno v roce 2011. Momentálně přepraví kolem 11 miliónů cestujících, přičemž je kapacita jen 9 miliónů.

Od našich zákazníků

"Petr K., Praha"

Moc příjemný řidič. Vyzvednutí na letišti v Berlíně proběhlo bez problémů a cesta byla určitě rychlejší a pohodlnější než, když jsme cestovali vlakem do Berlína.

"Vladislava Š., Most"

Vše v naprostém pořádku. Chtěli jsme využít autobus do Berlína, ale měli jsme hodně zavazadel. Cesta takto byla pohodlnější, řidič nás odvezl až před dům a ještě nám pomohl se zavazadly. Můžu jen doporučit


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com