Praha Drážďany


Přeprava osob Praha Drážďany


Praha Drážďany

Z Prahy do Drážďan je vzdálenost kolem 160 km a cesta trvá kolem 2 hodin bez dopravních komplikací. Řidič Vás vyzvedne z jakékoli adresy v Praze a odveze na Vaši adresu v Drážďanech.

Letiště Drážďany (Dresden)

Letiště Drážďany je letiště krátkých cest. Terminál drážďanského letiště spojuje příletovou a odletovou část, všechny služby, konferenční centrum a vyhlídkovou plošinu pro návštěvníky pod jednou střechou. Futuristický prosklený most – „Skywalk“ – propojuje kryté parkoviště s odbavovacími přepážkami. Kromě toho má letiště v metropoli spolkové země Sasko vlastní přípojku na dálnici a nádraží rychlodráhy. Terminál, bývalý hangár určený na výrobu letadel, je díky své průmyslové architektuře považován za jeden z nejkrásnějších letištních terminálů v Německu.

Od našich zákazníků

"Lucie S., Praha" (Praha Drážďany)

Cestovali jsme do Drážďan a byli jsme spokojeni. Řidič byl příjemný a ochotný.

"Jan G., Praha" (Praha Drážďany)

Moc jsme byli s firmou spokojeni. V autě jsme měli k dispozici Dobrou vodu a časopisy na čtení.

"Hynek N., Praha (Praha Drážďany)"

S firmou edriver.cz jsme jeli do Drážďan na letiště a byli jsme moc spokojeni. Jeli jsme do Drážďan poprvé a báli jsme se, že se tam ztratíme, ale řidič nám pomohl najít přepážku, kde jsme si měli vyzvednout letenky a měli jsme vše hned vyřízeno. Děkujeme

"Petr a Jitka L., Praha (Praha Drážďany Praha)"

Využili jsme služeb společnosti edriver.cz k nákupům v Drážďanech a byli jsme velice spokojeni .

"Jiří Š., Praha (Praha Drážďany)"

Děkuji za odvoz do Drážďan. Řidič byl velice ochotný.

"Tomáš D., Praha (Praha Drážďany Praha)"

Udělali jsme si s rodinou výlet do Drážďan za nákupy a tato alternativa mě velice překvapila nejen, že je tato služba velice komfortní, ale i cenově dostupná. Doporučuji.


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com