Praha Brno


Přeprava osob Praha Brno


Od našich zákazníků

"Kateřina V., Praha (Praha Brno)"

Cestovali jsme s rodinou do Brna vždy vlakem, na doporučení známého jsme využili služeb edriveru a již jsme zůstali věrni.

"Tomáš M., Praha (Praha Brno Praha)"

Naše obchodní cesta do Brna proběhla bez problému. Děkuji

"Milan S., Praha (Praha Brno Praha)"

Využili jsme služeb této společnosti při návštěvě Brněnské velé ceny a jsme velice spokojeni vždy jsem do Brna na velkou cenu jezdily valstním vozem, ale tentokrát jsme si to opravdu užily. Díky

"Alois L., Praha (Praha Brno)"

Děkuji za odvoz do Brna

"Kamila T., Praha (Praha Brno)"

Děkuji za odvoz na letištěv Praze do Brna. Řidič byl příjemný a ochotný, auto hezké a čisté.

"Karel O., Praha (Praha Brno)"

Jsem velice spokojen. Děkuji


Jak si vůz objednat

Na našich stránkách lze objednávat přepravu online, nebo telefonicky. Objednávka online je jednoduchá, po výběru Vaší destinace vyplníte několik údajů a objednávku odešlete, do 1 hodiny obdržíte potvrzení objednávky. Pokud nechcete objednávat online, tak nám můžete zavolat na telefon +420 773 118 003 a objednávku uskutečnit s naším dispečerem, který Vám vše ochotně vysvětlí a navrhne cenu. Objednávku online doporučejeme provézt aspoň pár hodin předem, aby jste měli jistotu, že Vám vůz zarezervujeme.

Proč s námi

Naše společnost nabízí profesionalitu a kvalitu za nízké ceny. Máme pevné ceny, které znáte již před odjezdem, nestane se, že Vám někdo naúčtuje vyšší cenu. Máme jednotnou cenu po celé Praze a ušetříte s námi spoustu peněz. Vlastníme luxusní vozy do 3 let stáří, spolupracujeme s luxusními hotely jakou jsou Hotel Aria, hotel Marriott, hotel Hilton Old Prague a mnoho jiných. Naše služby využilo již tísíce spokojených zákazníků a firem jakou jsou Skanska, Coca Cola a další. Naši řidiči hovoří anglicky a někteří z nich i jinými jazyky, jsou slušně oblečeni. Naše vozy jsou vždy čisté. Na veškeré jízdy Vám vystavíme daňový doklad. Pokud nebudete spokojeni, cenu, kterou jste zaplatili Vám vrátíme.

S námi bezpečně do cíle

Víme, jak je pro Vás důležitá bezpečnost, proto řidiči jezdí podle předpisů, neriskují a vždy se snaží o pohodlnou jízdu. Naše vozy vybavujeme dětskými autosedačky, vozy jsou pravidelně udržovány a jsou vybaveny zimními pneu v zimním období. Všichni cestující jsou během jízdy pojištěni.


Taxi letiště Praha Limousines.cz Praguechauffeurs.com